DATA
29.06

KIERMASZ „ŻYJĄCE KSIĄŻKI” W GALERII SFERA!

Już 29 czerwca zapraszamy na kolejną edycję kiermaszu charytatywnego "Żyjące Książki", który odbędzie się w Galerii Sfera. Wspólnie z Fundacją Ekologiczną ARKA, działamy na rzecz domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz bezdomnych zwierząt z Bielska-Białej i okolic. Dołączcie do nas, aby wspólnie wnosić pozytywną zmianę!

Czytanie przynosi korzyści dla umysłu i duszy. To nie tylko sposób na zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności intelektualnych, lecz także doskonały sposób na relaks i ucieczkę od codziennego stresu. Książki dają możliwość podróży w czasie i przestrzeni, otwierają przed nami inspirujące światy oraz... pomagają też potrzebującym! Zamiast kupować nowe lektury, lepiej wybrać się na kiermasz, który poszerzy domową biblioteczkę i wesprzeć ośrodki opiekuńcze.

Jak wziąć udział w akcji?

Uczestnictwo w akcji jest niezwykle proste. Wystarczy przynieść książki do Punktu Informacyjnego Galerii I, a następnie przyjść na kiermasz charytatywny, który odbędzie się 29 czerwca w Foyer Galerii II. Ostatnim krokiem jest zakup interesujących książek i tym samym wsparcie organizacji, które pomagają potrzebującym. Organizatorzy proszą o przynoszenie książek używanych w dobrym stanie, które są przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Gdzie? Galeria II, główne Foyer
Kiedy? 29.06
Gdzie oddać książki? Punkt Informacyjny, Galeria I, od 10:00 do 18:00 (od wt. do czw.)