ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

skorzystaj z nowej oferty
i umów się na bezpłatne spotkanie

Zakupy ze stylistką

Zakupy ze stylistką w GALERII SFERA! Skorzystaj z nowej oferty. Umów się na bezpłatne spotkanie.

Szukasz idealnych jeansów, białej koszuli, a może potrzebujesz wyjątkowej kreacji na specjalną okazję lub na spotkanie biznesowe? Nasza stylistka z chęcią Ci pomoże! Skorzystaj z eksperckich porad podczas zakupów, dowiedz się więcej o bieżących trendach i naucz się wyrażać siebie za pomocą ubrań! Stylizacje damskie, męskie i dziecięce nie mają przed naszą specjalistką tajemnic. Wystarczy, że zapiszesz się na bezpłatne 90-minutowe spotkanie.

ZAPRASZAMY!

Umów się
UMÓW SIĘ
  • osobiście w punkcie informacyjnym w Galerii I
  • telefonicznie 33 498 70 35
  • lub wypełnij poniższy formularz
Odbierz potwierdzenie
ODBIERZ POTWIERDZENIE

umówienia usługi na swojej skrzynce e-mailowej, a my na dzień przed spotkaniem przypomnimy o Twojej rezerwacji

Spotkaj się ze Stylistką
SPOTKAJ SIĘ ZE STYLISTKĄ

skorzystaj z bezpłatnej
90-minutowej konsultacji

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUGI

„Zakupy ze Stylistką w Galerii SFERA” z dnia 14.03.2022

Pobierz

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

  Zapoznałam/em się z Klauzulą informacyjną i zawartymi w niej informacjami o Administratorze danych osobowych oraz przysługujących mi prawach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w związku z realizacją usługi.
  Oświadczam, że zapoznałam/em się w sposób nieskrępowany z Regulaminem Zakupy ze Stylistką w Galerii SFERA, akceptuję jego treść, zobowiązuje się go przestrzegać i mam świadomość, iż jego postanowienia są dla mnie wiążące.

* - pole wymagane

 

POZNAJ NASZĄ STYLISTKĘ

Ewa Nierzwicka. Osobista stylistka, kreatorka stylu, Art Director. Zajmuje się stylizowaniem osób medialnych, prowadzi szkolenia oraz warsztaty z zakresu stylizacji i wizerunku w całej Polsce. Swoją wiedzą dzieli się z klientkami podczas konsultacji w ramach akcji organizowanych w Galerii SFERA.