DATA
02.05 - 05.05

MUZYCZNA WIOSNA W GALERII SFERA

Miejsce: Galeria II, główne Foyer

Od 2 do 4 maja w Galerii SFERA odbędzie się giełda płyt winylowych. To wyjątkowe wydarzenie dla miłośników muzyki analogowej i kolekcjonerów płyt. Znajdziecie tutaj nie tylko popularne przeboje do swojej kolekcji, ale również muzyczne białe kruki!

W płytach winylowych kryje się coś pięknego i sentymentalnego. Są nośnikami muzyki, historii, emocji i pasji! Charakterystyczne dla nich trzaski i szumy dodają muzyce specjalnego uroku, a jakość dźwięku często jest uważana za bardziej ludzką. The Rolling Stones, Pink Floyd, The Beatles, Adele, Elvis Presley – kto wie, kogo uda Wam się znaleźć w stosie kartonów? Jeśli chcecie zainspirować się dźwiękami różnych gatunków, instrumentów i artystów, koniecznie przyjdźcie do Galerii SFERA.

Kilkanaście tysięcy krążków będzie czekać specjalnie na Was! Nieważne, czy chcecie uzupełnić własną kolekcję, sprawić przyjemność drugiej połówce czy wręczyć tacie prezent na Gwiazdkę. Nie lada gratką będzie możliwość wymiany płyt z wystawcami! Ale to nie wszystko! Pojawią się wystawcy z Wielkiej Brytanii (z brytyjskimi wydaniami winyli), wystawcy z wydaniami ze Szwecji i amerykańskimi prosto z Nowego Jorku.

Jeśli pragniecie oczyścić swoje płyty winylowe, na giełdzie znajdziecie stanowisko oferujące ultradźwiękową myjkę firmy KL Audio.

Gdzie? Galeria II, główne Foyer
Kiedy? 2-4.05