DATA
27.04

Charytatywny kiermasz książek w Galerii Sfera

Miejsce: Galeria II, główne Foyer

Już 27 kwietnia w Galerii Sfera odbędzie się kiermasz charytatywny „Żyjące Książki”, na który serdecznie Was zapraszamy. Wydarzenie, które współorganizujemy z Fundacją Ekologiczną Arka, ma na celu wsparcie bielskich domów dziecka i świetlic środowiskowych.

„Żyjące Książki” to wydarzenie, dzięki któremu wszyscy zyskują. Kupując podczas kiermaszu ciekawe, często unikatowe pozycje, wspieracie jednocześnie dzieci i młodzież z lokalnych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. To właśnie tam trafia cały dochód z naszej akcji! Tradycją związaną z wydarzeniem jest także budowa żyjących biblioteczek w domach dziecka i świetlicach środowiskowych. Do tego celu wykorzystujemy materiały z recyklingu. Działamy charytatywnie i ekologicznie!

Jak wziąć udział w akcji?

Aktualnie w Galerii Sfera trwa zbiórka używanych książek. Jeśli na Waszych półkach zalegają pozycje, do których już nie wracacie, chętnie je przyjmiemy! Wystarczy, że przyniesiecie je do Punktu Informacyjnego Galerii, który jest otwarty od wtorku do czwartku w godzinach 10:00-18:00.
A już 27 kwietnia w Foyer Galerii II będziemy na Was czekać z kiermaszem charytatywnym. Zbliża się majówka – czas odpoczynku i nadrabiania czytelniczych zaległości. Z pewnością znajdziecie u nas wiele ciekawych książek! Liczymy na Waszą obecność!

Gdzie? Galeria II, główne Foyer
Kiedy? 27.04
Gdzie oddać książki? Punkt Informacyjny, Galeria I, od 10:00 do 18:00 (od wtorku do czwartku)