DATA
14.05

Książka wspiera bohatera w Galerii SFERA

Miejsce: Foyer Galerii II

14 maja Galeria SFERA zaprasza na kolejną edycję proekologicznego kiermaszu „Książka wspiera bohatera”. Książki dla najmłodszych, ciekawe poradniki, wciągające powieści i wiele innych znajdziecie na kiermaszu charytatywnym, a całkowity dochód z wydarzenia trafi do dzieci z bielskich domów dziecka.

Piękna majowa pogoda to świetny powód, by pomyśleć o naszej planecie i zrobić dla niej coś dobrego, tym bardziej, że obchodzimy w tym miesiącu Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Zapraszamy wszystkich, by razem z Galerią SFERA i Fundacją Ekologiczną ARKA wcielić w życie idee drugiego obiegu przedmiotów oraz pomóc miejscowym ośrodkom opiekuńczym. Przynieście w najbliższych dniach do Punktu Informacyjnego używane książki, których już nie czytacie i dajcie im drugie życie!

Wszystkie książki trafią na kiermasz charytatywny „Książka wspiera bohatera”, który już 14 maja w Foyer Galerii II, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zajęcia dla dzieci i młodzieży z bielskich domów dziecka oraz świetlic środowiskowych. Zachęcamy do czytania i pomagania!

Gdzie? Foyer Galerii II
Kiedy? 14.05 (sobota)
Jak oddać książki? Punkt Informacyjny, Galeria I, od 9:00 do 21:00