Galerie

Informujeme, že väčšina obchodov zavesí na dobre viditeľnom mieste vo výklade informáciu HĽADÁME ZAMESTNANCA, v prípade, že hľadajú nových pracovníkov

Pracovné ponuky

BRIJU 1920 Sp. z o.o. lider w produkcji jubilerskiej i dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Sprzedawca- Konsultant
Miejsce pracy: Bielsko-Biała Galeria Sfera
Województwo: śląskie

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy:
• Min. 2 letniego doświadczenia w Sprzedaży/Obsłudze klienta
• Znajomości pakietu MS Office
• Znajomości języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
• Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
• Przyjęcia odpowiedzialności za powierzone mienie
• Wysokiej kultury osobistej
• Dyspozycyjności (zakończona edukacja)
• Umiejętności negocjacji
• Komunikatywności
• Zainteresowania modą i stylizacją
• Mile widziane odbyte szkolenie z zakresu technik sprzedaży
• Gotowość do pracy zmianowej w tym również sobota i niedziela
Opis stanowiska/Predyspozycje:
Do obowiązków Sprzedawcy - Konsultanta należeć będzie:
• Aktywna sprzedaż oraz doradztwo
• Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Obsługa kasy fiskalnej
• Prawidłowa ekspozycja towaru i dbanie o estetykę salonu
• Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy

Oferujemy:
• Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)
• Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę (praca w systemie równoważnym)
• Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
• Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na e-maila .
Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Proszę także o zamieszczenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833 z dn. 29.08.97)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

bielsko-biala.sfera@briju.pl lub o pozostawianie cv w salonie Briju Sfera

Pierre Cardin to Mount Everest w świecie mody.Jego awangardowy styl ,zabawa krojem i kolorem zjednała mu wielbicieli na całym świecie.Wysoka jakość wykonania odzieży ,charakterystyczna dla francuskiego dziedzictwa marki oraz nowatorski desing sprawiają ,że ubrania Pierre Cardin posiadają światowy charakter.U nas ubierają się Panowie preferujący zarówno styl klasyczny ,jak i sportowe casulaowe zestawy

Jeśli jesteś osobą lubiącą pracę w Handlu,uśmiech to Twój klucz do budowania relacji ,lubisz działać zespołowo , Moda Męska to tylko wyzwanie które rozwinie Twoją kreatywność to Ciebie szukamy

Wymagania:

Znajomość obsługi komputera,

Obsługa kasy fiskalnej

Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta

Współtworzenie zespołu profesjonalistów ,w którym liczy się wspólny sukces

Głównym zadaniem jest:

Obsługa klienta, pomoc w dokonywaniu odpowiednich wyborów zakupowych ,celować coraz wyżej , przychodzić z uśmiechem na twarzy

Oferujemy:

Elastyczny grafik

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Przyjazną atmosferę

wynagrodzenie podstawowe i sprawiedliwy system premiowy

Ubezpieczenie

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji jednocześnie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy

się tylko z wybranymi kandydatami.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, niniejszym informujemy, że:

1. Administratorem Danych Osobowych jest Firma Van Horn Salon Pierre Cardin

2. Wysyłając swoje CV wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie przez Salon Pierre Cardin danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

3. Jeżeli wyraża Pan/i, zgodę abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania - w CV proszę dodać adnotację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Van Horn A.Jeziorski moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

4. Jeżeli wyraża Pan/i zgodę aby dane osobowe były przetwarzane także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji - w CV proszę dodać adnotację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Pierre Cardin moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

5. Podane dane osobowe Administrator będzie przetwarzać w celach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 6 lit a i b RODO) , a także dla potrzeb prawnie uzasadnionego interesu (zgodnie z art. 6 lit f. RODO). Za prawnie uzasadniony interes, należy rozumieć wszelkie działania zmierzające do ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami .

6. Administrator na podstawie zgody, dla potrzeb obecnej rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe przez 3 miesiące, w przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać przez okres jednego roku, natomiast w przypadku prawnie uzasadnionego interesu czas ten będzie wynosić 3 lata - od dnia przekazania danych.

7. Administrator nie zamierza przekazywać Pana/i danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

8. Posiada Pan/i prawo żądania od Administratora dostępu do danych, które Pana/i dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.

9. Posiada Pan/i uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w każdym momencie, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

10. Posiada Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.

11. Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt. 2 powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt. 3 i 4 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).