DATA
12.01 - 15.01

Jarmark Regionalny w Galerii SFERA

Miejsce: Galeria I

Galeria SFERA wraca z cyklicznym wydarzeniem uwielbianym przez bielszczan i zaprasza na pierwszy w tym roku jarmark regionalny. Nie zabraknie na nim produktów, które umilą chłodne, zimowe dni. Zapraszamy wszystkich smakoszy i nie tylko!

Zima trwa w najlepsze. Za oknem nadal panuje mróz. Jak wnieść do swojej codzienności trochę ciepła? Pomogą w tym smaczne, zdrowe i ekologiczne potrawy, które przywołują smak dzieciństwa.

Na rozgrzewkę polecamy grzanki z chleba na zakwasie z dodatkiem wędlin z Podlasia, a do tego gorącą herbatę z miodem wprost od naszych wystawców. Właśnie to i wiele więcej pojawi się na kolejnym w tym roku Jarmarku Regionalnym.

Co jeszcze przygotowaliśmy specjalnie dla Was? Oprócz chlebów, wędlin i produktów pszczelich opartych na tradycyjnych recepturach na jarmarku pojawią się: chałwa turecka, przyprawy, oliwki hiszpańskie, sery góralskie i owcze, oscypki oraz nabiał ekologiczny.

Wszystkich smakoszy uwielbiających tradycyjne wyroby zachęcamy do odwiedzenia Galerii SFERA między 12 a 15 stycznia. Znajdziecie tu najlepsze produkty na zimowe dni. Zapraszamy!

Gdzie? Galeria I