Oferty pracy

Manager w systemie agencyjnym w kawiarni SO! COFFEE

Odkryj w sobie apetyt na własną kawiarnię i zostań Managerem w systemie agencyjnym w kawiarni SO! COFFEE

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kawiarni zgodnie ze standardami sieci
  • Zarządzanie i rekrutowanie załogi
  • Sporządzanie zamówień i inwentaryzacji
  • Profesjonalne podejście do obsługi gościa

Nasze wymagania:

  • Posiadanie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Budowanie zespołu
  • Chęć do rozwoju kompetencji w zakresie zarządzania i sprzedaży
  • Otwartość i zaangażowanie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu i w sprzedaży

Oferujemy:

  • Gotowy lokal - w pełni wyposażoną kawiarnię
  • Bezpieczny start - dobre warunki umożliwiające rozpoczęcie współpracy
  • Profesjonalne przygotowanie - pakiet szczegółowej wiedzy na temat współpracy i prowadzenia biznesu
  • Szkolenie wdrażające i certyfikowane szkolenia dla Ciebie i Twojego zespołu
  • Wsparcie na każdym etapie - wsparcie marketingowe i technologiczne
  • Pomoc - jeśli masz pytanie, masz odpowiedź!
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna