Oferty pracy

Zatrudnię Doradcę Klienta, Salon Pierre Cardin

Szukamy doradcy klienta do salonu Pierre Cardin w Galerii Sfera Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

- bezpośrednia obsługa klienta;

- doradztwo w zakresie doboru oferowanych produktów;

- dbanie o wygląd i wystrój salonu.

Oczekiwania:

- łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem;

- umiejętność pracy w zespole;

- optymizm, silna motywacja do pracy;

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;

- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów;

- zainteresowanie modą.

ZOSTAJĄC NASZYM PRACOWNIKIEM ZYSKUJESZ:

  • pracę z marką o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilność zatrudnienia;

  • umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik;

  • system premiowania;

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

    Kontakt @: annakrzewinska.vanhorn@wp.pl

    Zapraszamy również do składania CV osobiście w Salonie Pierre Cardin.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VAN HORN Sp. Z O.O. I Sp. K. Wyszyńskiego 85/ 434 - pokaż numer telefonu - Siemianowice Sląskie Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji lub do dnia odwołania zgody a w przypadku przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.