Oferty pracy

Stanowisko: Doradca Klienta / Sprzedawca

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zgodna ze standardami marki
  • Osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży oraz wskaźników sprzedażowych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki
  • Budowanie i umacnianie relacji z klientem poprzez aktywną obsługę klienta

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawca w branży odzieżowej lub retail (najlepiej outdoor)
  • Potrafisz pracować na wskaźnikach i wytrwale realizujesz założone cele sprzedażowe
  • Jesteś uśmiechniętą i energiczną osobą, która lubi pracę w zespole, oraz obsługę klienta.
  • Masz chęć rozwijać swoje doświadczenie zawodowe oraz umiejętności.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu outdoor, vm (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Ciekawą i dynamiczna pracę w zgranym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym system premiowym
  • Rabaty pracownicze
  • Odzież służbowa w postaci naszych produktów
  • Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: agata@thenorthface.sklep.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez BSBC Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".