Facebook
 
EN PL SK CZ


Branża

Sklep

Informacje o Sferze

  Galeria SFERA jest najbardziej popularnym i prestiżowym centrum handlowo - rozrywkowym w Bielsku-Białej. Oddana do użytku w 2001 roku Galeria I oraz otwarta w 2009 roku Galeria II, zlokalizowane w samym "centrum miasta", ożywiły zarówno Bielsko, jak i cały region Podbeskidzia. Na łącznej powierzchni 132.000 mkw, wynajętej w 100%, mieści się bogata oferta handlowa, usługowa, rozrywkowa i biurowa.

Niepowtarzalną atmosferę zapewnia wnętrze Galerii SFERA, tworzące miasteczko z wybrukowanymi uliczkami, którymi spaceruje się pomiędzy żywą roślinnością, wodą i innymi atrakcjami. W Galerii II zachowana została jedna z historycznych fasad zabytkowej kamienicy Bielska Białej, a adaptacja otoczenia wzdłuż rzeki Biała stworzyła atrakcyjne miejsca rekreacyjne. Wszystko to sprawia, że Galeria SFERA jest najpopularniejszym miejscem spotkań, zakupów i rozrywki.

  Sferę handlowo - usługową stanowi ponad 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych. Ponadto na terenia Galerii SFERA znajduje się Punkt Informacyjny, pralnia chemiczna, kwiaciarnia, Salon Kosmetyczny, 2 pokoje "matki z dzieckiem", 4 biura podróży, 2 kantory, Eurobank, Citi Handlowy, Raiffeisen Bank, bankomaty (ING, PKO BP, Pekao S.A., Euronet), Poczta Polska.

  Oferta rozrywkowa obejmuje 18 restauracji i kawiarni, nowoczesne kino z 7 salami projekcyjnymi (Helios), klub muzyczny (Klimat) wraz z dyskoteką, ośmiotorową kręgielnią i pubem.

  W części biurowej znajdują się siedziby firm oraz inne usługi, m.in. przychodnia stomatologiczna, poprawki krawieckie,  biuro rachunkowo - księgowe, ośrodek szkolenia kierowców.

Ponadto na terenie Galerii II mieści się Hotel Qubus oraz atrakcyjna część mieszkalna (www.apartamentysfera.pl)

Do dyspozycji Klientów pozostaje parking na ok. 2 200 miejsc. Cały obiekt jest zaopatrzony w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych , oraz klimatyzację.

  Koncepcja architektoniczna rozbudowanej Galerii SFERA, która powstała na terenach dawnej fabryki włókienniczej, uwzględnia zarówno funkcjonalność obiektu, harmonię przestrzenną, jak i bezpieczeństwo oraz komfort naszych Klientów. Zapraszamy do tętniącej życiem, w samym centrum Bielska Białej, Galerii handlu, rozrywki i rekreacji.

  • Powierzchnia użytkowa: 132 000 mkw.
  • Powierzchnia handlowa: 41 700 mkw.
  • Powierzchnia rozrywki: 8 200 mkw.
  • Powierzchnia biur: 3 800 mkw.
  • Mieszkania: 101 apartamentów

Galeria


Godziny otwarcia

Galeria Sfera:
PN-SB 09:00 - 21:00
ND 10:00 - 20:00

 

Punkt informacyjny

tel. +48 33 498 70 35,
fax +48 33 498 70 36,
e-mail: info@sfera.com.pl

Punkt Informacyjny czynny:
PN-SB 09:00-21:00
ND 10:00-20:00

 
 
Apartamenty SFERA

 

 

Zamknij
 
Contact
 
Zamknij