Facebook
 
EN PL SK CZ


Branża

Sklep

Archiwum aktualności

Latynoska fiesta na finał Letniej Sceny Sfery

2012-08-25

Przed nami wielki finał tegorocznego cyklu koncertów na Letniej Scenie Sfery. Przed bielską publicznością zaprezentuje się Rei Ceballo & Calle Sol – jedna z najlepszych w Europie orkiestr salsowych. Prawdziwa latynoska fiesta rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 19:00 na placu przed Galeria SFERA.

Barwnie i żywiołowo

Miłośnicy kubańskiej salsy znają z pewnością nazwisko Reinaldo Antonio Ceballo Hechavarria. Ten pochodzący z Kuby muzyk współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny (Olga Jackowska, Blue Cafe, Kayah, Maciej Maleńczuk). Jest także liderem Rei Ceballo & Calle Sol – najlepszej w Polsce orkiestry salsowej.

Występ Rei Ceballo & Calle Sol będzie doskonałym zakończeniem pełnych muzycznych wrażeń wakacji w Galerii Sfera. Podczas koncertów grupy królują gorące kubańskie rytmy i żywiołowe tańce, które na pewno porwą bielszczan. Na czas występu muzyków plac przed Galerią SFERA zamieni się więc w miejsce beztroskiej zabawy.


Trwają przygotowania do Letniej Sceny Sfery 2013

Cykl koncertów Letnia Scena Sfery na stałe zagościł w kalendarzu bielskich imprez wakacyjnych. W tym roku publiczność mogła podziwiać występy artystów prezentujących różne muzyczne gatunki. To jedna z głównych idei cyklu – przedstawić bogactwo muzyczne i stylistyczne polskich zespołów i wokalistów – głównie tych związanych z lokalną sceną.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział w tegorocznych koncertach. Już myślimy o kolejnych wakacjach i artystach, których zaprosimy na Letnią Scenę Sfery 2013.

Patronat medialny nad Letnią Sceną Sfery objęli: Dziennik Zachodni, Naszemiasto.pl i Bielsko.biala.pl.

4 - 19 kwietnia - Kiermasz Wielkanocny w Galerii SFERA

Święta Wielkanocne to szczególny czas, w którym przystrajamy wnętrza domów, przygotowujemy tradycyjne potrawy, a w „Zajączka” obdarowujemy się upominkami. Kiermasz Wielkanocny w Galerii SFERA to idealna okazja do tego, by zaopatrzyć się w oryginalne ozdoby i niespodzianki dla najbliższych.

Więcej

Godziny otwarcia w Święta Wielkanocne

Godziny otwarcia w Święta Wielkanocne

Więcej

Salon Medicine w Galerii SFERA

12 kwietnia w Galerii SFERA zostanie otwarty nowy sklep odzieżowy. Medicine to marka oferująca stylowe ubrania oraz akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Będzie to pierwszy salon marki w Bielsku-Białej.

Więcej

Media Expert w Galerii SFERA

12 kwietnia w Galerii SFERA zostanie otwarty salon Media Expert. Dzięki temu klienci będą mieli dostęp do szerokiej oferty sprzętu RTV i AGD.

Więcej

Większe Taboo w Galerii SFERA

Taboo to marka, którą klientki cenią za wysokogatunkowe tkaniny i niezobowiązującą elegancję. W kwietniu zmieni swoją lokalizację w Galerii SFERA. Nowy salon będzie miał większą powierzchnię, co przełoży się na wzrost komfortu i wygody zakupów.

Więcej

Godziny otwarcia

Galeria Sfera:
PN-SB 09:00 - 21:00
ND 10:00 - 20:00

 

Punkt informacyjny

tel. +48 33 498 70 35,
fax +48 33 498 70 36,
e-mail: info@sfera.com.pl

Punkt Informacyjny czynny:
PN-SB 09:00-21:00
ND 10:00-20:00

 
 
Apartamenty SFERA

 

 

Zamknij
 
Contact
 
Zamknij