Facebook
 
EN PL SK CZ


Branża

Sklep

Archiwum aktualności

Latynoska fiesta na finał Letniej Sceny Sfery

2012-08-25

Przed nami wielki finał tegorocznego cyklu koncertów na Letniej Scenie Sfery. Przed bielską publicznością zaprezentuje się Rei Ceballo & Calle Sol – jedna z najlepszych w Europie orkiestr salsowych. Prawdziwa latynoska fiesta rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 19:00 na placu przed Galeria SFERA.

Barwnie i żywiołowo

Miłośnicy kubańskiej salsy znają z pewnością nazwisko Reinaldo Antonio Ceballo Hechavarria. Ten pochodzący z Kuby muzyk współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny (Olga Jackowska, Blue Cafe, Kayah, Maciej Maleńczuk). Jest także liderem Rei Ceballo & Calle Sol – najlepszej w Polsce orkiestry salsowej.

Występ Rei Ceballo & Calle Sol będzie doskonałym zakończeniem pełnych muzycznych wrażeń wakacji w Galerii Sfera. Podczas koncertów grupy królują gorące kubańskie rytmy i żywiołowe tańce, które na pewno porwą bielszczan. Na czas występu muzyków plac przed Galerią SFERA zamieni się więc w miejsce beztroskiej zabawy.


Trwają przygotowania do Letniej Sceny Sfery 2013

Cykl koncertów Letnia Scena Sfery na stałe zagościł w kalendarzu bielskich imprez wakacyjnych. W tym roku publiczność mogła podziwiać występy artystów prezentujących różne muzyczne gatunki. To jedna z głównych idei cyklu – przedstawić bogactwo muzyczne i stylistyczne polskich zespołów i wokalistów – głównie tych związanych z lokalną sceną.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział w tegorocznych koncertach. Już myślimy o kolejnych wakacjach i artystach, których zaprosimy na Letnią Scenę Sfery 2013.

Patronat medialny nad Letnią Sceną Sfery objęli: Dziennik Zachodni, Naszemiasto.pl i Bielsko.biala.pl.

Godziny otwarcia w Święta 1 i 3 Maja

Godziny otwarcia w Święta 1 i 3 Maja

Więcej

24 kwietnia - Listy dla Ziemi w Galerii SFERA

24 kwietnia w Galerii SFERA uczniowie szkół z Bielska-Białej i okolic napiszą listy dla Ziemi. Podczas akcji, którą organizuje Fundacja Ekologiczna Arka, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak dwumetrowa instalacja i happening.

Więcej

28 kwietnia - Wystawa plakatów Festiwalu Sztuki Lalkarskiej

Od 28 kwietnia do 15 maja w Galerii SFERA będzie można oglądać plakaty, które na przestrzeni niemal 50 lat promowały Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej. Na miłośników twórczości plakacistów czeka zatem podróż do przeszłości i spotkanie z wrażliwością największych polskich twórców.

Więcej

Media Expert w Galerii SFERA

12 kwietnia w Galerii SFERA zostanie otwarty salon Media Expert. Dzięki temu klienci będą mieli dostęp do szerokiej oferty sprzętu RTV i AGD.

Więcej

Salon Medicine w Galerii SFERA

12 kwietnia w Galerii SFERA zostanie otwarty nowy sklep odzieżowy. Medicine to marka oferująca stylowe ubrania oraz akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Będzie to pierwszy salon marki w Bielsku-Białej.

Więcej

Godziny otwarcia

Galeria Sfera:
PN-SB 09:00 - 21:00
ND 10:00 - 20:00

 

Punkt informacyjny

tel. +48 33 498 70 35,
fax +48 33 498 70 36,
e-mail: info@sfera.com.pl

Punkt Informacyjny czynny:
PN-SB 09:00-21:00
ND 10:00-20:00

 
 
Apartamenty SFERA

 

 

Zamknij
 
Contact
 
Zamknij