Facebook
 
EN PL SK CZ


Branża

Sklep

Archiwum aktualności

Latynoska fiesta na finał Letniej Sceny Sfery

2012-08-25

Przed nami wielki finał tegorocznego cyklu koncertów na Letniej Scenie Sfery. Przed bielską publicznością zaprezentuje się Rei Ceballo & Calle Sol – jedna z najlepszych w Europie orkiestr salsowych. Prawdziwa latynoska fiesta rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 19:00 na placu przed Galeria SFERA.

Barwnie i żywiołowo

Miłośnicy kubańskiej salsy znają z pewnością nazwisko Reinaldo Antonio Ceballo Hechavarria. Ten pochodzący z Kuby muzyk współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny (Olga Jackowska, Blue Cafe, Kayah, Maciej Maleńczuk). Jest także liderem Rei Ceballo & Calle Sol – najlepszej w Polsce orkiestry salsowej.

Występ Rei Ceballo & Calle Sol będzie doskonałym zakończeniem pełnych muzycznych wrażeń wakacji w Galerii Sfera. Podczas koncertów grupy królują gorące kubańskie rytmy i żywiołowe tańce, które na pewno porwą bielszczan. Na czas występu muzyków plac przed Galerią SFERA zamieni się więc w miejsce beztroskiej zabawy.


Trwają przygotowania do Letniej Sceny Sfery 2013

Cykl koncertów Letnia Scena Sfery na stałe zagościł w kalendarzu bielskich imprez wakacyjnych. W tym roku publiczność mogła podziwiać występy artystów prezentujących różne muzyczne gatunki. To jedna z głównych idei cyklu – przedstawić bogactwo muzyczne i stylistyczne polskich zespołów i wokalistów – głównie tych związanych z lokalną sceną.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział w tegorocznych koncertach. Już myślimy o kolejnych wakacjach i artystach, których zaprosimy na Letnią Scenę Sfery 2013.

Patronat medialny nad Letnią Sceną Sfery objęli: Dziennik Zachodni, Naszemiasto.pl i Bielsko.biala.pl.

Zostań twarzą Galerii SFERA – weź udział w konkursie „Z fejsa na billboard”

Marzysz o karierze w świecie modelingu? Chcesz zostać twarzą kampanii reklamowej największej galerii na Podbeskidziu? Weź udział w trzeciej edycji konkursu „Z fejsa na billboard”. Wyślij nam swoje zdjęcia, a być może właśnie siebie zobaczysz na billboardach w całym mieście.

Więcej

Kubenz – sklep dla modnych mężczyzn od sierpnia w Galerii SFERA

1 sierpnia w Galerii SFERA zostanie otwarty salon Kubenz. To ważna wiadomość dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią na co dzień wyglądać modnie i elegancko.

Więcej

Survival w pełniejszej odsłonie - BP Militaria powiększa się w Galerii SFERA

Jeżeli kochasz przygodę, podróże i survival, na pewno bardzo dobrze znasz sklep BP Militaria w Galerii SFERA. Od połowy września zostanie zwiększona jego powierzchnia i wzbogacony asortyment.

Więcej

Większe i nowocześniejsze CCC w Galerii SFERA

Dla wszystkich miłośników zakupów, mody i obuwia mamy dobrą wiadomość. Od połowy sierpnia marka CCC zaprasza do nowego, większego salonu w Galerii SFERA.

Więcej

28.07-01.08 - 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej w Galerii SFERA

Jak co roku, w ostatnim tygodniu lipca, w Galerii SFERA będzie można podziwiać artystów z różnych części świata. Rozpoczyna się najpopularniejsza impreza folklorystyczna w Polsce i jedna z największych na świecie – Tydzień Kultury Beskidzkiej.

Więcej

Godziny otwarcia

Galeria Sfera:
PN-SB 09:00 - 21:00
ND 10:00 - 20:00

 

Punkt informacyjny

tel. +48 33 498 70 35,
fax +48 33 498 70 36,
e-mail: info@sfera.com.pl

Punkt Informacyjny czynny:
PN-SB 09:00-21:00
ND 10:00-20:00

 
 
Apartamenty SFERA

 

 

Zamknij
 
Contact
 
Zamknij