Facebook
 
EN PL SK CZ


Branża

Sklep

Aktualności

Koncert Kamila Bednarka w Klubie Klimat

Wszystkich miłośników pozytywnych dźwięków zapraszamy do Galerii Sfera na koncert Kamila Bednarka. Dancehall – to gatunek muzyczny, który wykonuje, a "Dancehall Queen"– to wielki przebój, nucony przez rzesze fanów tego zdolnego muzyka. Koncert odbędzie się 10 marca w Klubie Klimat.

Kamil Bednarek, znany również jako MaccaBraa, to wszechstronnie uzdolniony wokalista, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. Począwszy od 2008 roku przez cztery lata śpiewał w formacji Star Guard Muffin, od 2012 roku występuje w zespole sygnowanym swoim nazwiskiem. Jego ostatnia płyta „Jestem” została entuzjastycznie przyjęta przez fanów i krytyków.

W 2010 roku Kamil Bednarek walczył o zwycięstwo w III edycji programu „Mam talent!”, gdzie po wykonaniu „Is This Love” Boba Marleya zajął wysokie II miejsce. Na początku 2012 roku przyszedł kolejny sukces - muzyk zwyciężył w programie telewizyjnym „Bitwa na Głosy”.  Opiekował się tam grupą wokalistów z Brzegu.

Początek koncertu w niedzielę 10 marca 2013 r. o godzinie 19:00. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu do nabycia w recepcji Klubu Klimat od 20 lutego 2013 r.

Serdecznie zapraszamy!  

Galeria


Ostatnie wiadomości

Letnia Scena Sfery 2014

Każdy miłośnik muzyki wie, że wraz z nadejściem wakacji, usłyszy na Letniej Scenie Sfery swoich ulubieńców. Także i w tym roku na Placu Bolka i Lolka będzie można podziwiać gwiazdy różnych gatunków muzycznych.

Więcej

28.07-01.08 - 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej w Galerii SFERA

Jak co roku, w ostatnim tygodniu lipca, w Galerii SFERA będzie można podziwiać artystów z różnych części świata. Rozpoczyna się najpopularniejsza impreza folklorystyczna w Polsce i jedna z największych na świecie – Tydzień Kultury Beskidzkiej.

Więcej

Zostań twarzą Galerii SFERA – weź udział w konkursie „Z fejsa na billboard”

Marzysz o karierze w świecie modelingu? Chcesz zostać twarzą kampanii reklamowej największej galerii na Podbeskidziu? Weź udział w trzeciej edycji konkursu „Z fejsa na billboard”. Wyślij nam swoje zdjęcia, a być może właśnie siebie zobaczysz na billboardach w całym mieście.

Więcej

Survival w pełniejszej odsłonie - BP Militaria powiększa się w Galerii SFERA

Jeżeli kochasz przygodę, podróże i survival, na pewno bardzo dobrze znasz sklep BP Militaria w Galerii SFERA. Od połowy września zostanie zwiększona jego powierzchnia i wzbogacony asortyment.

Więcej

Letni fitness z Atmosferą

Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie popołudnia? Chcesz zadbać o formę i sylwetkę? W każdy słoneczny czwartek Atmosfera Fitness Klub zaprasza na wspólne ćwiczenia na placu Bolka i Lolka.

Więcej

Godziny otwarcia

Galeria Sfera:
PN-SB 09:00 - 21:00
ND 10:00 - 20:00

 

Punkt informacyjny

tel. +48 33 498 70 35,
fax +48 33 498 70 36,
e-mail: info@sfera.com.pl

Punkt Informacyjny czynny:
PN-SB 09:00-21:00
ND 10:00-20:00

 
 
Apartamenty SFERA

 

 

Zamknij
 
Contact
 
Zamknij